izmir çakmak oyuncak hakkımızda
izmir-cakmak-oyuncak-hakkimizda-yeni
İZMİR ÇAKMAK OYUNCAK TİC. LTD. ŞTİ.

İzmir Çakmak Oyuncak Tic. Ltd. Şti. 25 yılı aşkın sektör tecrübesi ile kurulmuş olup, uzun yıllara dayanan deneyimlerini yaratıcı fikirlerle birleştirerek siz değerli iş ortaklarına daha iyi ve kaliteli hizmet vermek amacıyla çalışmalar yapmaktadır.

İzmir Çakmak Oyuncak Tic. Ltd. Şti İzmir’de toptan çakmak, şekerleme ve plastik oyuncak sektöründe faaliyet göstermektedir.

Toptan çakmak ve toptan şekerleme satış bölümünde ulusal ve uluslararası firmaların bayiliği ile ürün gruplarını her zaman zengin tutmakta olup, aynı zamanda promosyon çakmak baskı hizmetleri ile müşterilerine özel baskılı ürünler de sunmaktadır.

Toptan plastik oyuncak satış bölümünde kendi markamız olan “Çaylak Sürpriz Kafalar” markası ile toptan plastik sürpriz yumurta üretimi yaparak ürünlerini yurtiçi ve yurt dışı müşterilerine ulaştırmaktadır.

Müşteri memnuniyetini öncelikli değerlerinden biri olarak belirleyen İzmir Çakmak Oyuncak Tic. Ltd. Şti AR-GE çalışmaları ile sürekli kendini yenileyerek kaliteye, can güvenliğine,çevreye duyarlı olarak hızlı hizmet anlayışı ile sektöründe öncü kuruluş olma yolunda ilerlemektedir

ikon fiyat

Uygun Fiyat

Uygun fiyatlı ürünler

ikon teslimat

Hızlı Teslimat

Tüm Türkiye’ye hızlı teslimat

site güvenli ödeme

Ürün Çeşitliliği

Farklı kategorilerde binlerce ürün

ikon ürün çeşidi

Güvenli Ödeme

Güvenli ödeme seçenekleri